MAVİ YOLCULUK

Neyzen sizlere iki farklı Mavi Yolculuk seçeneği sunmaktadır; her ikisi de Türkiye'nin Turkuvaz sahili ile Yunanistan'ın Oniki Adaları'nı ayrıcalıklı bir perspektiften tecrübe etme imkanı sağlar. Tercihinize göre özel yat veya lüks kabin kiralayarak size özel hazırlanan bu deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

 
Neyzen Travel Charter Options

Filo

BENZERSİZ DENEYİMLER

Neyzen'in filosu 8 ile 17 arasında değişen yolcu kapasiteli, özel tasarım 4 gulet yattan oluşmaktadır. Her yat tam mürettebatlı olup harika yelken deneyimi, ferah yaşam alanı, zarif iç tasarımı, geniş güverte alanı sunmaktadır.

> Daha fazlası için

Neyzen Travel Charter Options

ÖZEL YAT KİRALAMA

ÖZEL TASARLANAN TATİLLER

Kendinize özel bir lüks gulet kiralama, sadece siz veya grubunuz için tasarlanmış bir programın tadını çıkarma fırsatı verir. özel yat turu kadar özgürleştirici ve kişisel çok az tatil deneyimi vardır. Türkiye ve Yunanistan'ın Ege sularında, 20 yılın üzerinde deneyimi ve bugüne kadar hizmet verdiği birçok meşhur konuğuyla Neyzen'in hatasız kalitesi, mahremiyete saygısı ve konuklara göre tasarlanan hizmeti, rüya misali bir yat tatili vaat etmektedir.

> Daha fazlası için

Neyzen Travel Charter Options

LÜKS KABİN KİRALAMA

Türkİye'de seyahat deneyimi

Kendinize özel bir lüks gulet kiralama, sadece siz veya grubunuz için tasarlanmış bir programın tadını çıkarma fırsatı verir. Özel yat turu kadar özgürleştirici ve kişisel çok az tatil deneyimi vardır. Türkiye ve Yunanistan'ın Ege sularında, 20 yılın üzerinde deneyimi ve bugüne kadar hizmet verdiği birçok meşhur konuğuyla Neyzen'in hatasız kalitesi, mahremiyete saygısı ve konuklara göre tasarlanan hizmeti, rüya misali bir yat tatili vaat etmektedir.

> Daha fazlası için